Domácí tým Lokomotivy ČL: 3.místo

Zde naleznete výsledky akce Halový turnaj U9 konané 24.02.2019. Sdílet na Facebooku

Předposlední z 1.ročníku halových turnajů mládeže v této části sezony přivítaly opět Zákupy u České Lípy. Týmy byly rozdělené do dvou základních skupin, systémem každý s každým, kdy se jednotlivé utkání hrálo 1×13 minut a zápasy o umístění 1×16 minut. Hráči hráli v rozestavení 4+1 pod dohledem delegovaného rozhodčího pana Táborského. Zlaté medaile putovali po penaltovém rozstřelu Jablonce nad Nisou, jenž tak ve finále udolali celek Rapidu Liberec. Bronzové medaile zůstávají klukům z pořádajícího družstva Lokomotivy Česká Lípa U9. Druhý, mladší, tým Lokomotivy sbíral mezi staršími týmy zejména zkušenosti a kluci se snažili do posledních sil podat nejlepší možný výkon.

Nejlepší brankař: Hůlka Vítek (TJ Lokomotiva Česká Lípa)

Finálové utkání:
Rapid Liberec – FK Jablonec 3:3 (2:3 n.p.)

Sestava Loko U9 : Hůlka – Nefedov Max, Rada, Sahulka, Danyi, Syrový trenér: Albrecht

„I přes dva nevydařené výsledky nakonec kluci z kategorie U9 obsadili pěkné třetí místo. Herně nejlepším výsledkem bylo semifinále proti Jablonci, kde kluci hráli 70 % na půli soupeře, soupeře jednoznačně přestříleli, byly důraznější, rychlejší, ale na góly byl úspěšnější soupeř a vyhrál těsným rozdílem 1:0 Přesto musím kluky pochválit za poctivý přístup, maximální nasazení a gratuluji k třetímu místu“, zhodnotil turnaj trenér Dmitry Nefedov

Sestava Loko U8: Rančák – Kubišta, Chadima, Babka, Nefedov Milan, Schutz, Stýblo, Berger, Nepraš Viktor, Dvořák