LOKO CUP 2019: domácí tým vítězně


Zde naleznete výsledky akce Letní turnaj U9 konané 23.06.2019. Sdílet na Facebooku


V neděli dne 23.6. 2019 se na závěr fotbalové sezony uskutečnil LOKO CUP 2019 pro kategorii 2010 a mladší. Za krásného počasí se hrálo souběžně na dvou hřištích formou 4+1. Turnaj byl doplněn také o možnost vyzkoušet si přesnost střelby, rychlost ve slalomu a střelbu na odrazovou stěnu.  Prvenství si odnesli Lokoťáci z týmu LČL III jenž během turnaje nepoznali porážku, druzí skončili kluci z Horní Libchavy a pohár za třetí místo si odvezli hráči Jiskry Mimoň. Turnaj výborně odřídila dvojice rozhodčích Klimt a Hippman. Z každého týmu pak byl vyhlášen nejlepší hráč a také se vyhodnotili nejlepší hráči střelby na přesnost (Holub,  LČL III) a nejrychlejší hráč ve slalomu (Nefedov, LČL III). Další dva týmy Lokomotivy, složené především z hráčů ročníku 2011, poté obsadili 6. a 7. místo.

Umístění na turnaji 
1. Lokomotiva Česká Lípa III., 61:3,  18 bodů
2. TJ Horní Libchava, 25:21, 15 bodů
3. Jiskra Mimoň, 22:16, 10 bodů
4. Družba Bukovany 21:22, 10 bodů
5. Jiskra Nový Bor, 14:30, 4 body
6. Lokomotiva Česká Lípa I., 8:31, 2 body
7. Lokomotiva Česká Lípa II., 5:34, 1 bod

 

Videa týmu LČL III. ke shlédnutí zde  …. LOKO CUP 2019

————————————————————————————————————————–

Sestava LČL I: Rančák – Petrýdes, Schutz, Halinár V., Pondělík, Král, Horák, Stárek
Sestava LČL  II: Chadima – Nepraš Jakub, Nepraš Viktor, Nefedov Milan, Dvořák, Babka, Halinár J., Stýblo
Sestava LČL  III: Hůlka – Nefedov Max, Danyi, Sahulka, Rada, Syrový, Holub
Trenéři: Nefedov, Nepraš, Kubišta, Syrový, Babka, Chadima

„Vzhledem k možnosti postavit dvě hřiště na tréninkové ploše, měl turnaj spád, prostoje byly minimální a časový plán se dařilo držet. Důležité bylo, aby si všichni co nejvíce zahráli a protože nemohli pouze dva hráči, byli jsme schopní postavit celkem tři týmy.  Hráči tak měli větší odpovědnost vzít hru na sebe a ukázat progres za poslední období.„, zhodnotil turnaj trenér František Nepraš

„Kluci vstoupili do turnaje z chutí do hry, ale postupně jim docházeli sily. Hlavní však bylo, že byla vidět snaha, bojovnost a chuť ke hře – to znamená,  že máme dobrý základ pro další  rozvoj.“, zhodnotil miniturnaj  za tým Lokomotivy Česká Lípa I. Dmitry Nefedov.

 

„Turnaj splnil svůj hlavní účel, tedy aby si děti zahráli fotbal, měli radost ze hry. Na závěr všechny děti společně poděkovaly fanoušků a rodičům za užasnou atmosféru a povzbuzování. Všechny novinky a turnaje by nebylo možné pořádat bez mnoha obětavých lidí kolem a díky podpoře ze strany Města Česká Lípa. Škoda jen, že se nemohlo na hru využít hlavní hřiště, které je vzhledem k nedostatku vody již rok ve velmi špatném stavu a probíhající zdlouhavá rekonstrukce ze strany města bude s největší pravděpodobností trvat další rok.“, uzavřel své hodnocení Jaroslav Albrecht.  

Zároveň děkujeme za úžasné fotky paní Veronice Králové, www.facebook.com/photokralova/