LOKO LANDA CUP: Pohár zůstal doma!


Zde naleznete výsledky akce LOKO LANDA CUP 2020 konané 27.06.2020. Sdílet na Facebooku


Dne 27.6.2020 se uskutečnil 1.ročník LOKO LANDA CUPU v kategorii dospělých. Celkem se turnaje zúčastnilo 11 týmů rozdělených do dvou skupin po 5 a 6 účastnících. Po základních skupinách se do čtvrtfinále dostalo celkem 8 účastníku systémem 1A-4B, 2A-3B, 3A-2B, 4A-1B.

Od první myšlenky na pořádání turnaje, neuplynuly ani dva měsíce a nakonec vše zdárně proběhlo od prvního kopnutí do míče až do poslední branky ve finálovém utkání. Turnaji přálo i počasí a celý turnaj se tak odehrál za krásného fotbalového počasí

Základní skupinu A ovládli domácí LOKO A a šli do čtvrtfinále z 1. místa, až do konce byl napjatý souboj o postup na 3.-4.místě, kde nakonec dorostu Lokomotivy pomohl gól v poslední sekundě zápasu proti Juniorům. Ve skupině B se do čela dostal tým REAS ČL před týmem FC FEHRER.

UMÍSTĚNÍ PO ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH

Skupina A

1. LOKO A, 13 bodů
2. DÉMONI B, 11 bodů
3. STRÁŽSKÝ KURWY, 7 bodů
4. LOKO U19, 6 bodů
5. JUNIOŘI, 6 bodů
6. MARCELOVI DĚTI, 0 bodů

Skupina B

1. REAS ČESKÁ LÍPA, 10 bodů
2. FC FEHRER, 9 bodů
3. GRANDE BRADKE DE VARLE, 7 bodů
4. LOKO VÁLEC, 3 body
5. SLAVOJ HOUSLICE, 0 bodů

ĆTVRTFINÁLE: 

REAS – LOKO U19, 7:2
FEHRER – STRÁŽKÝ KURWY, 2:1
GRANDE BRADKE – DÉMONI B,  1:4
LOKO VÁLEC – LOKO A, 1:8

SEMIFINÁLE:

REAS – DÉMONI B,  4:2
FEHRER – LOKO A,  1:5

O 3.MÍSTO: DÉMONI B – FEHRER, 3:2
FINÁLE: REAS – LOKO A,  1:5

SESTAVA VÍTĚZŮ: LOKO A: Volešák – Novotný, Horáček Mir., Lupoměský, Česenek, Sedláček, Příhoda, Kliment, Karas

Velké poděkování patří hlavním organizátorům Tomáši Fišerovi a Zdeňku Rajšnerovi.  “ Jsem rád, že se to všem líbilo a zároveň věřím, že to nebyl poslední ročník a budou možnosti to udělat v příštích letech ve větším formátu. Následující rok tak budeme mít čas na inovace a nové nápady.“, zhodnotil turnaj za organizátory Tomáš Fišer.

Poděkování patří také  všem dobrovolníkům, sponzorovi turnaje, firmě LANDA, městu Česká Lípa za finanční podporu A týmu mužů a za zdarný průběh také všem hráčům a rozhodčím. Za kvalitní výkony s píšťalkou patří dík dvojici rozhodčích: Lukáši Tykvovi a Josefu Řezáčovi.