Turnaj FŠ na závěr sezony


Zde naleznete výsledky akce Letní turnaj U7 konané 21.06.2020. Sdílet na Facebooku


V neděli dne 21.6. 2020 se svého posledního turnaje v jarní čáati sezony dočkala také fotbalová školička Lokomotivy Česká Lípa. Po koronavirové pauze se turnaje nakonec zúčastnilo celkem 14 týmů, rozdělných na ročníky 2013 a 2014. Nejmladší fotbalisté a fotbalistky ročníků se zapojili celkem na 7 sedmi hřištích do hry 3:3 na 4 branky. Mladší měli vždy 4 malé branky, starší dvě branky kde platil gól vstřelením, u dalších dvou branek z kuželů platil gól při proběhnutí s míčem. Vždy jed obré zapojit inovaci, různé změny fotrátu a podpořit tak kreativitu dětí. Každý tým si pak díky velkému počtu hřišť zahrál celkem 90 minut.

Turnaje se  celkem zúčastnilo 14 týmů, domácí Lokoťáci postavili tři týmy, po dvou týmech nastoupili kluci a holky ze Slovanu Liberec, Slovanu Varnsdorf, FK Č. Lípa, Jiskry Mimoň a po jednom týmu z Bukovan, Stráže pod Ralskem a Rumburku.

K vidění byly úžasné fotbalové okamžiky, děti se fotbalem bavily a užívaly si jej. Především díky formátu utkání 3:3 se nakonec dokázaly prosadit všechny děti  a na konci turnaje tak nebyl nikdo, kdo by nedal branku. Za předvedené výkony si pak všechny děti odnesly medaile, zbrusu nové diplomy a ceny na doplnění energie a za bojovnost i přes ne úplně ideální počasí.

Za domácí Lokomotivu Česká Lípa nakonec zúšastnilo celkem 20 hráčů rozdělených do tří týmů.

 

LČl U7 I.: Tauš, Petrýdesová, Krudewig, Volšický, Anand, Tuguldur,

LČL U7 II.: Kadlec, Braum, Buňát, Rybák, Dvořáková, Musil, Ducháček

LČL U6: Miler, Rajšner, Kubišta, Jungvirt, Čapek, Tůma, Ježák

Za podporu turnaje děkujeme Městu Česká Lípa a výrobci sportovního oblečení, společnosti JAKO.