Turnaj FŠ


Zde naleznete výsledky akce LOKO CUP 2021 konané 20.06.2021. Sdílet na Facebooku


V neděli dne 20.6. 2022 se svého posledního turnaje v jarní části sezony dočkala také fotbalová školička Lokomotivy Česká Lípa. Po koronavirové pauze se turnaje nakonec zúčastnilo celkem 14 týmů, rozdělných na ročníky 2014 a mladší. Nejmladší fotbalisté a fotbalistky se zapojili celkem na 7 sedmi hřištích do hry 3:3 na 4 branky. Díky podpoře Města Česká Lípa se nám podařilo mít na všech hřištích 4 malé branky 1.5 x 1m. Díky stávajícímu modelu se snažíme podpořit kreativitu dětí, inovaci. Každý tým si pak díky velkému počtu hřišť zahrál celkem 90 minut.

 

 

Turnaje se  celkem zúčastnilo 14 týmů, domácí Lokoťáci postavili tři týmy, dále se zúčastnili kluci a holky ze Slovanu Varnsdorf, FK Č. Lípa,  Bukovan, Stráže pod Ralskem, Rumburku, Litoměřicka, Dobroměřic, Nového Boru a Horní Libchavy.

K vidění byly úžasné fotbalové okamžiky, děti se fotbalem bavily a užívaly si jej. Především díky formátu utkání 3:3 se nakonec dokázaly prosadit všechny děti  a na konci turnaje tak nebyl nikdo, kdo by nedal branku. Za předvedené výkony si pak všechny děti odnesly medaile, zbrusu nové diplomy a ceny na doplnění energie a za bojovnost i přes ne úplně ideální počasí.

LČL U7: Miler, Rajšner, Kubišta, Beneš, Čapek Miroslav, Tůma, Lorenc, Čapek Jaroslav, Chovanec, Marcin, Vavřík

Za podporu  celoroční činnosti děkujeme Městu Česká Lípa a Liberckému kraji.

 

22.6.2022 – JK –